PC BİLİŞİM - SATILIK ALAN ADI

BBC Radio One ve Four

 

        Uzun zamandır BBC Radio One ve Four radiolarını dinlemekteyim. Amacım ingilizcemi geliştirmek, bizim radiolardan pek farkı olduğunu söylemem. Çoğu konuşmayı anlayamıyorum ama  dinlerken hiç sıkılmıyorum. 

Yapay sinir ağlarında(YSA) kullanılan Adaline öğrenme kuralının algoritması kodlanması ve akış diyagramı

         Karabük Üniversitesi`nde C programlama dersinde Baha Hocamın vermiş olduğu dönem sonu projesini sizlerle paylaşmak istiyorum.Projeyi hazırlamak 1 ayımı aldı, internette bu konuda döküman sıkıntısı bulunmakta. Olan dökümanlarıda anlamak çok güçdü, ama anlayınca çok kolay olduğunu anladım.

İncitmeyecek kadar uzak, üşümeyecek kadar da yakın olabilmek

Blogumda kendi yazılarımı şuanlık paylaşamıyorum malum yoğunluk. Okuldu,işti koşuşturmaca.... Sizlere sevdiğim bir metni paylaşmak istiyorum. Bu gece nedense aklıma geldi ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu haftadan sonra güncel yazılarımı paylaşmaya başlayacağım inşAllah, ayrıca sayfada revizyonada gitmeyi düşünüyorum, biraz renk katmakta fayda var. Birde İngilizce sekmesini unutmamak lazım, ingilizce şart hacı :D . 

Engellenmiştir (2011) - Uluslararası Engelsiz Kısa Film Festivali

Bu değerli videoyu sizlerle paylaşmak istedim, videoyu hazırlayan ekşisözlüğü tebrik ederim.

PHP (Personal Home Page) Nedir ?

PHP, ilk olarak 1990’lı yılların ortalarında Rasmus Lerdorf tarafından geliştirilmeye başlanmıştır. Lerdorf’un amacı kişisel bilgilerini internetüzerinden yayınlamaktı. O tarihteki teknolojide, günümüzdeki gibi gelişmiş web tasarım yazılımlarının bulunmamasından dolayı , kişisel web sayfası yapmak çok daha zordu. 

@ 2012 PC BİLİŞİM
Kişisel Çalışmalarımın ve Yazılarımın Paylaşıldığı Bir Web Sayfasıdır.
 Alıntı Yapıldığı Taktirde Bilgiler Paylaşılabilir.
Web Tasarım  -   Web Yazılım  -  Proje Geliştirme |