PC BİLİŞİM - SATILIK ALAN ADI

Cumanız Mübarek Olsun :)

Dışarısı buz gibi ve yağmur yağıyor.
İnce giysem üşüyorum,
kalın giysem terliyorum.
Artık yaz gelsin istiyorum
Herkes sevdiğine kavuşmasını diliyorum.
Cumanız Mübarek olsun diyorum :)


The Corrs - Dinle, Dinlettir

     Şu sıralar çok dinlediğim, "The Corrs" adlı grubun şarkılarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Çok zevkli ve huzur veren şarkıları var. Sözlerde ki ingilizce kelimeleri çok rahat bir şekilde anlaşılabiliyor. İyi dinlemeler :)

Mobile PC Bilişim yayına girmiştir.

         İnternet çağındayız ve her geçen gün hayatımızı daha da çok ele geçirmekte. Masaüstü bilgisayarlarından, laptopa ve son hızıyla cep telefonlarımıza kadar giren internet hayatımızın vazgeçinilmezlerinden olmuş durumda. Bu olay akibetinde mobile web siteleri ihtiyacını doğuruyor. Normal bir web site mobile telefonlarımızın ekranına sığamıyacağı için onlar için özel olarak  tasarlanmış web siteler günden güne çoğalmış durumda. 

İnternetin 10 Yıl İçerisindeki Gelişimi

     10 yıl Düşününce, uzun bir süre değil. Ancak bir 10 yıl önce büyük bir sosyal ağ dendiğinde akla Friendster gelirdi ve 3 milyon kullanıcısı vardı. Microsoft’un Internet Explorer’ı %95 pazar payına sahipti. Dünyada çevrimiçi internet kullanıcı sayısı 600 milyondan daha azdı. 

Hergün Hesabınıza 86400 TL yatıran bir banka

  Her sabah hesabınıza 86.400 TL yatıran bir banka düşünün. Gün boyu istediğiniz kadar parayı harcamakta veya harcamamakta serbestsiniz. Parayı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

@ 2012 PC BİLİŞİM
Kişisel Çalışmalarımın ve Yazılarımın Paylaşıldığı Bir Web Sayfasıdır.
 Alıntı Yapıldığı Taktirde Bilgiler Paylaşılabilir.
Web Tasarım  -   Web Yazılım  -  Proje Geliştirme |